Bloomea – Quickly

До / Після

  Розроблений французькими хірургами, триступінчастий догляд за шкірою для косметології. Був адаптований для більш широкого застосування після десятирічного використання хірургами у своїй практиці і тепер доступний для кожного нашого гостя. Процедури з Bloomea дозволяють досягти високих результатів, де інші технології виявилися неефективними.

  Етапи процедури

  Макропілінг

  За допомогою індивідуальної одноразової абразивної насадки очищається ороговілий епідерміс, вирівнюється колір обличчя і шкіра готується до подальших дій.

  Макровібрації

  Високочастотними коливаннями виконується масаж обличчя по спеціальному крему Bloomea Modeling, до складу якого входять запатентовані активні компоненти та еластин. Такий макромасаж запускає клітинні процеси, активізує метаболізм та насичує шкіру.

  Активна світлова терапія

  Протягом усієї процедури насадка випромінює світлові хвилі в червоному спектрі (633 нм). Потужні LED-діоди посилюють регенерацію шкіри та ефективність перших двох етапів. Крім того, таке випромінювання стимулює вироблення колагену.

  Команда Quickly рекомендує процедури Bloomea ґрунтуючись на результатах клінічного тесту, проведеного на 173 клієнтах косметологічних клінік, які скористалися технологією LeModeling Bloomea® у період з лютого 2012 року по червень 2014 року, 163 особи були повністю задоволені результатами, що складає 94%.

  Вартість послуг

  BLOOMEA

  Bloomea Glow ефект (обличчя) 2200
  Bloomea Glow ефект (обличчя, шия) 2500
  Bloomea Glow ефект (обличчя, шия, декольте) 2800
  Bloomea anti-age, ліфтинг, боротьба з пігментацією (обличчя) 2500
  Bloomea anti-age, ліфтинг, боротьба з пігментацією (обличчя, шия) 2800
  Bloomea anti-age, ліфтинг, боротьба з пігментацією (обличчя, шия, декольте) 3100
  Bloomea робота з розтяжками/рубцями/тонусом 2200
  Bloomea робота з розтяжками/рубцями/тонусом курс із 3 процедур 5800
  Bloomea Glow ефект (обличчя) курс із 3 процедур 6000
  Bloomea Glow ефект (обличчя) курс із 5 процедур 9000