Coolifting – Quickly

До / Після

  Сoolifting – сучасна процедура, для неінвазивного омолодження шкіри обличчя та тіла. Запатентована технологія дозволяє отримати видимий результат омолодження за перші 5 хвилин.

  Під час процедури трансдермально вводяться спеціальні активні сироватки, які у комбінації з низькою температурою та високим тиском введення, сприяють глибокому зволоженню шкіри, тренуванню кровоносних судин, покращенню капілярного кровообігу. Процедура запускає процеси редермалізації, а також збільшує оксигенацію тканин.

  • COOL ANTI-AGE – процедура для корекції вікових змін. Усунення видимих ​​ознак старіння, заповнення середніх та глибоких зморшок. Миттєвий «Glow» та ліфтинг ефект!
  • COOL CLEAR – класична процедура для будь-якого віку та типу шкіри. Койєва кислота у складі сироваток забезпечує освітлення шкіри, вирівнює тон і активно бореться з пігментацією.
  • COOL CELL – антицелюлітна програма для роботи по тілу. Під час процедури робота йде на ущільнення шкіри, підвищується тургор, вирівнюється рельєф, покращується якість шкіри.

  Процедура забезпечує миттєвий видимий ефект. Після курсу процедур результат закріплюється на тривалий час.

  Тривалість процедури Coolifting 35-55 хв.

  Вартість послуг

  COOLIFTING

  COOLIFTING – класичне омолодження (обличчя) 2200
  COOLIFTING – відбілювання омолодження (обличчя) 2200
  COOLIFTING – класичне омолодження (руки) 2200
  COOLIFTING – відбілювання омолодження (руки) 2200
  COOLIFTING – антицелюлітний ліфтинг (тіло) 2700