Косметологія обличчя Rejuvi – Quickly

Rejuvi Laboratory – американська космецевтика, яка на ринку вже понад 15 років і має у своєму арсеналі, перевірені мільйонами користувачів, протоколи процедур. Розробки компанії відкрили нове поняття у косметології «синергізм» – посилення двох і більше факторів один одним. Дотримуючись цієї філософії, компанія Rejuvi проводить регулярні дослідження та розробляє індивідуальні техніки боротьби зі старінням та недосконалістю шкіри. З таким партнером, ми в Quickly впевнені в результаті якості кожної процедури. Крім того, у студії Quickly ви можете записатися на процедури до методиста Rejuvi Laboratory.

Основні процедури:

 • Чистка
 • Пілінги
 • Догляд за призначенням (anti-age, проти пігментації, глибоке зволоження, лікування куперозу)

Для кожної є свій протокол, який можна адаптувати під індивідуальні особливості кожного, при збереженні повноцінного ефекту. Це забезпечується завдяки широкій лінійці Rejuvi Laboratory, яка в досвідчених руках стане Золотим стандартом вашого догляду за собою.

Процедура чищення

Продукти для цієї процедури підібрані так, щоб боротися з причиною запалення, регулювати роботу сальних залоз і відновлювати рівень тканинних андрогенів, які є причиною появи акне. Основні компоненти упаковані в ліпосоми, для швидкого проникнення та глибокої дії, без додаткової травматизації шкіри.

Тривалість: 45-60 хв

Пілінги

Ми в Quickly використовуємо кілька пілінгів для вирішення питань будь-якого характеру, такі як молочний, фруктовий, ретиноловий. Кожен з них підбирається косметологом за потрібним ефектом та станом шкіри.

 • Молочний пілінг: створений на основі молочної кислоти, має глибоко зволожуючу дію, рівномірно проникає в шкіру, покращує її щільність та пружність.
 • Фруктовий пілінг: унікальний продукт Rejuvi Laboratory, що містить у складі молочну, гліколеву та лимонну кислоти, упаковані у фосфоліпідні капсули (рН 2.1), проникає глибоко в шкіру, стимулює дерму до оновлення, не викликає подразнення. Цей пілінг є повністю безпечним, всесезонним і застосовується для чутливої ​​зони навколо очей. Видимий anti-age ефект з першої процедури.
 • Ретиноловий пілінг: ефект від використання ретинолового пілінгу Rejuvi можна порівняти з ефектом від пілінгів серединного впливу, хоча він відноситься до поверхневих. Стимулює клітинне оновлення, активує синтез власного колагену, еластину та гіалуронової кислоти, ефект після курсу зберігається протягом 3-4 місяців.

Показання до використання пілінгів: ознаки фото- та хроностаріння, втрата пружності, дрібні зморшки, тьмяний колір, нерівний тон, сухість та в’ялість шкіри, гіперпігментація, акне та постакне, гіперкератоз, розширені пори.

Доглядові процедури, Quickly-програми

 • Anti-age догляд, зволоження та ліфтинг для вікової шкіри:
  процедура спрямована на глибоке зволоження, живлення та ліфтинг сухої, зневодненої, вікової шкіри. Після процедури шкіра відновлюється від стресових факторів, наповнюється поживними речовинами та сяє здоров’ям. Ця процедура буде ідеальною підготовкою обличчя перед важливим заходом чи фотосесією.
 • Лікування куперозу та розацеа:
  купероз та розацеа – це захворювання шкіри, які вимагають тривалого лікування, якщо їх запустити. Тому ми рекомендуємо з появою симптомів, звертатися до косметологів, для профілактики та підтримки здоров’я шкіри. Унікальний лікувальний протокол Rejuvi для лікування куперозу та розацеа допоможе значно покращити стан шкіри. Очевидний результат буде вже після першої процедури.
 • Догляд для шкіри, схильної до пігментації:
  веснянки і пігментні плями з віком мають властивість збільшуватися, з’являються нові та загальний дискомфорт зростає. Quickly-програма “Анти-пігментація” спрямована на видалення глибоких скупчень меланіну в епідермісі, незалежно від етіології пігменту. Курс таких процедур, у поєднанні зі щоденним домашнім доглядом Rejuvi, зменшує прояв наявних плям і перешкоджає утворенню нових.

Вартість послуг

REJUVI тритмент

Відбілювання шкіри. Боротьба з гіперпігментацією 1020
Ліфтинг із термоактивною гіпсовою маскою 1140
Преміум EYECARE 960
Мікронідлінг глибоке зволоження та ліфтинг 900
Лікування куперозу та розацеа 720
Миттєва краса (зволоження та ліфтинг сухої шкіри) 900
Маска краси (за типом шкіри) 240
Анти-мелазма без дермаролера 1020
Елегантне омолодження шкіри 1020
Ліфтинг та освітлення 960
Анти-мелазма з дермаролером 1360
Scare Care терапія рубців, шрамів та стрій з дермаролером (тіло) 1800
Scare Care терапія рубців, пост акне рубців (обличчя) 1800
Корекція другого підборіддя 900
Інтимне освітлення 2200